Zaloguj
Newsy | Telefony | Download | Fotki
Elektroniczny obieg dokumentów w 2018 roku
Według badania przeprowadzonego przez organizację AIIM aż 42% przedsiębiorstw codziennie zmaga się z problemem nieefektywnego przetwarzania dokumentów w formie papierowej, a 70% respondentów uskarża się na zbyt długi czas poświęcany na wyszukiwanie konkretnych treści.
Komentarze: 0
Gaming szyty na miarę - czyli, jaki komputer do gry wybrać
Dobór odpowiedniego komputera, dopasowanego do indywidualnych potrzeb gracza nie jest zadaniem łatwym. Gdyby było inaczej, w sieci co rusz nie pojawiałyby się pytania typu "jakiego laptopa kupić do gier?" lub "jaki komputer kupić za X złotych?". Chcąc pomóc graczom i ich rodzicom, wychodzimy na przeciw z krótkim poradnikiem.
Komentarze: 1
UKE - rusza druga runda konsultacji przetargu na częstotliwości z pasma 450 MHz
Prezes UKE ogłasza rozpoczęcie drugiej rundy konsultacji przetargu na jedną rezerwację częstotliwości z zakresów 452,5-457,5 MHz oraz 462,5-467,5 MHz. Pasmo 450 MHz może być wykorzystywane do rozszerzenia pojemności sieci 2G/3G/4G w zakresie mobilnego dostępu do Internetu i głosu.
Komentarze: 0
BCG 50: Apple, Google i Microsoft na czele rankingu najbardziej innowacyjnych firm świata
7 spośród 10 firm, które znalazły się na czele rankingu, to tzw. Digital Natives, czyli organizacje, które od początku funkcjonują w świecie cyfrowym. Są to: Apple, Google, Amazon, Tesla, Facebook, Uber oraz Alibaba. W zestawieniu 50 najbardziej innowacyjnych firm świata zaskakująco rysuje się pozycja Azji.
Komentarze: 1
Liveact.me - polska platforma do transmisji na żywo za pomocą smartfona
Do obsługi transmisji nie potrzeba kupować drogiego, profesjonalnego sprzętu. Jako kamery mogą posłużyć zwykłe smartfony, które oferują coraz lepszą jakość nagrywanego wideo. Nie trzeba instalować zewnętrznej aplikacji, wystarczy zainstalowana przeglądarka internetowa. Transmisję z komórek można prowadzić zarówno z jednego pomieszczenia, jak i z telefonów na całym świecie.
Komentarze: 1
Więcej GB w PLAY Internet na Kartę
Od jutra (18 stycznia) Play dla osób, które korzystają z naszej internetowej oferty na kartę więcej bonusowych GB po doładowaniu. Kupując starter z Play Internet na Kartę za 9 lub 19 zł otrzymacie też więcej GB na start.
Komentarze: 20
Ze smartfonów OnePlus znikają pieniądze z konta
Użytkownicy smartfonów firmy OnePlus skarżą się, że w ostatnim czasie dochodzi do podejrzanych transakcji, wykonywanych z kont bankowych, bez ich wiedzy. Ich wspólnym mianownikiem ma być sklep z aplikacjami producenta.
Komentarze: 1
Virgin Mobile prezentuje strategię biznesową w perspektywie 2020 roku
Z początkiem roku Virgin Mobile otrzymał kolejną transzę finansowania. Spółka i jej udziałowcy podpisali z Play umowę dotyczącą opcji sprzedaży udziałów w 2020 roku i jednocześnie ustaliła dalsze warunki współpracy w zakresie hostingu. W 2017 roku Virgin Mobile osiągnął przychody w wysokości około 100 mln zł, realizując zakładany cel.
Komentarze: 3
T-Bull prezentuje nową grę wyścigową na smartfony - Nitro Racing GO
Ekipa z Wrocławia specjalizująca się w grach wyścigowych ponownie wyciąga asa z rękawa. Nitro Racing GO to pierwszy tytuł zrealizowany w zupełnie nowym, innowacyjnym gatunku idle racing. Jego premiera będzie miała miejsce już w lutym tego roku.
Komentarze: 0
Komunikat Ministerstwa Cyfryzacji ws. kryptowalut
W odpowiedzi na informacje zawarte w artykule pt. „Polska szykuje kryptozłotego”, który ukazał się w dzisiejszym (tj. 17 stycznia 2018 r.) wydaniu Pulsu Biznesu, Ministerstwo Cyfryzacji informuje, że kwestie związane z obrotem pieniężnym (w tym kryptowalutami) są poza jurysdykcją rosortu i Ministerstwo Cyfryzacji w żaden sposób nie uczestniczy w pracach nad przygotowywaniem projektów związanych z podażą pieniądza w Polsce.
Komentarze: 0
Designerski oczyszczacz powietrza do wygrania w konkursie
Oczyszczacz Go4Fresh Modern oferuje aż sześć etapów uzdatniania powietrza - najpierw aktywny filtr węglowy i filtr HEPA zatrzymują drobne zanieczyszczenia, pyłki i cząsteczki sadzy oraz absorbują zapachy. Teraz Czytelnicy Telix.pl mogą go wygrać w konkursie.
Komentarze: 0
Następna strona > >
Poprzednia strona <<
Telix.pl 2017