Zaloguj
Newsy | Telefony | Download | Fotki
Test Wiko Robby - aby w pełni zanurzyć się w dźwiękach
Francuska firma Wiko przygotowała smartfon dla wielbicieli niezwykłych doznań multimedialnych. Wiko Robby posiada podwójne głośniki, które w pełni mają oddawać możliwości technologii Auro-3D. Wyłaniający się z nich trójwymiarowy dźwięk, pozwala nam zanurzyć się w świecie filmu i muzyki. Sprawdźmy, zatem ile prawdy jest zapowiedziach Francuzówi czy smartfon ten sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.
Komentarze: 0
Wyciekły zdjęcia Huawei P10; zakrzywiony ekran, przedni czytnik linii papilarnych
Do premiery P10, nowego flagowca Huawei, pozostaje już niecały miesiąc. Do publikowanych już wcześniej renderów dołączyły dziś oficjalne zdjęcia prasowe, dające nam nowe informacje o urządzeniu.
Komentarze: 0
Oto Honor DUK-TL30, następca niedawno wydanego Honora 8
Choć od premiery flagowego Honora 8 minęło zaledwie pół roku, Huawei nie zamierza zwalniać. Już teraz na liście certyfikatów TENAA pojawiły się pierwsze informacje na temat następnego topowego modelu firmy.
Komentarze: 0
Jak zintegrować ze sobą dyski SSD i HDD
Choć SSD stopniowo wypierają dyski HDD, to te drugie nadal w pewnych obszarach pozostają lepszym rozwiązaniem. A gdyby tak połączyć to, co w tych dyskach najlepsze?
Komentarze: 0
Dyżurnet.pl - jak reagować na cyberprzemoc?
Cyberprzemoc, uwodzenie dzieci, treści pornograficzne z udziałem nieletnich to internetowe zagrożenia, których skutkom można i trzeba przeciwdziałać. Działający w NASK zespół Dyżurnet.pl w najnowszych materiałach informacyjnych podpowiada, jak czynić to skutecznie.
Komentarze: 0
Rozwiązania chmurowe szansą Polski na globalny rozwój
Polskie firmy pozostają mocno w tyle w obszarze nowych technologii i korzystania z rozwiązań chmurowych. Jest to niepokojące zjawisko, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak ważny aspekt stanowi cyfryzacja w rozwoju gospodarczym kraju i całego regionu. Obraz ten jednak można dia-metralnie zmienić, jeśli tylko polskie przedsiębiorstwa dostrzegą potencjał i korzyści wynikające z działania w chmurze.
Komentarze: 0
Zapier - nowe możliwości dla firm korzystających z wysyłki SMS
Zapier to narzędzie integrujące kilka aplikacji w taki sposób, by razem tworzyły rozwiązanie kompletne dla użytkownika. Teraz także SerwerSMS.pl, za pomocą Zapiera, został zintegrowany z najpopularniejszymi aplikacjami, takimi jak Gmail, Twitter, Facebook i wiele innych.
Komentarze: 1
Xiaomi Mi 6 trafi do sprzedaży w połowie marca
Nowy flagowiec chińskiego Xiaomi, zapowiadający się na jedno z najciekawszych urządzeń tego roku, powinien trafić na półki sklepowe za niecałe 2 miesiące. Produkcja ruszy już w lutym.
Komentarze: 0
Asus przedstawi nową generację ZenFone'ów już w maju
Choć od premiery ZenFone'a 3 Zoom oraz ZenFone'a AR na CES minęły zaledwie dwa tygodnie, tajwański producent smartfonów Asus planuje wydać nową generację swojej głównej linii urządzeń już w maju.
Komentarze: 0
Play przypomina - włącz pakiet za zarejestrowaie numeru
Jak wiecie za zarejestrowanie numeru Play daje rabat. Rok ważności konta, 100 na rozmowy i SMS ważne przez 30 dni oraz 10 GB na 30 dni. - Pakiet trzeba aktywować i o dziwo nie zrobili tego wszyscy, którzy zarejestrowali numer - komentuje Marcin Gruszka, rzecznik P4, operatora sieci Play.
Komentarze: 10
Yanosik w wersji dla Androida omija korki
Yanosik w wersji dla Androida wprowadził opcję, która pozwala omijać korki. Wprowadzone zmiany:
Komentarze: 0
Następna strona > >  
Telix.pl 2012